وقتی شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمدبه مشتریان خود اعتماد ندارد

برخی از آمارها حاکی از اینست که مصرف انرژی در ایران بیشتر از ۵ برابر دنیاست و  این آمار در استان هایی نظیر کهگیلویه و بویراحمد بیشتر از ارقام است که نیاز به فرهنگ سازی و ارائه الگوی صحیح مصرف به مصرف کنندگان در بحث انرژی احساس بیش از پیش احساس می شود که از تاکیدات “مقام معظم رهبری” نیز می باشد.

اما اخیرا شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد ؛ گویا نسبت به برخی از مشترکینی که کمتر از مدت مشابه سال گذشته مصرف داشته اند، بدبین شده است و به آنها اعلام کرده است کنتور گازتان مشکل دارد و هر چه سریعتر باید نسبت به تعویض آن اقدام کنید!

برخی از شهروندان که با بویر نیوز این مساله را مطرح کرده اند به خبرنگار ما دلایل کاهش مصرف گاز خود را ، عواملی همچون تعویض بخاری های فرسوده و جایگزینی بخاری های جدید با برچسب انرژی رده های A  و B ، استفاده از پرده های ضخیم تر، استفاده از شعله مناسب با توجه به درجه هوا و چند عامل دیگر عنوان کرده اند و اظهار داشته اند : این درست نیست که مشترکی کمتر مصرف کند، به تقلب و دستکاری کنتور متهم شود.

البته  شرکت گاز استان کهگیلویه  و بویراحمد امسال کمترین وقت و هزینه ای را برای تبلیغات پیرامون اصلاح الگوی مصرف و روش صحیح استفاده ، صرف نکرده است که این شبهه را ایجاد می کند که شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد دوست دارد مشترکینش به روال سابق زیاد مصرف کنند.

بویر نیوز منتظر پاسخ شرکت گاز نسبت به این سوال : اکنون که نسبت به دعوت مردم به درست مصرف کردن اقدامی در خور توجه صورت نگرفته است چرا با مشتریانی که خود این از فرهنگ صحیح مصرف برخوردار شده اند اینگونه برخورد می شود؟

 

پایگاه خبری تحلیلی بويرنيوز (BoyerNews.com)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید