کارخانه صنایع گاز تتیس

کارخانه صنایع گاز تتیس از حدود یک سال پیش فعالیت خود را در زمینه تولید کنتور گاز در استان مازندران آغاز کرده است. این شرکت کنتورهای گاز را با قیمتی کمتر از نصف قیمت کنتورهایی که شرکت گاز عرضه می کند، در اختیار انبوه سازان و سازندگان ساختمان قرار می دهد. بهنام حیدری، فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه علم و صنعت و مدیرعامل این شرکت، در گفت و گو با خبرنگار ساختمان و پلیمر، به تشریح ویژگی های این کنتورهای گاز پرداخته است. متن این گفت و گو را بخوانید:

آقای مهندس حیدری، کنتورهای گاز تولیدی شرکت تتیس چه ویژگی هایی دارد؟
کارخانه صنایع گاز تتیس از سال 91 کار خود را در زمینه تولید کنتور گاز با دقت و کیفیت بالا و با همکاری تیم مهندسی مجرب در استان مازندران، شهرستان بابل آغاز کرده است. این کنتورها شامل کنتورهای گاز خانگی و تجاری و در سایزهای G2/5 ، G4 و G6 است. ما جزو اولین کارخانه هایی هستیم که طراحی مهندسی را در کنتورهای تولیدی خود لحاظ و پس از بررسی و آنالیز معایب سایر کنتورها اقدام به این کار کرده ایم. بنابراین از دقت و کیفیت محصولات خود اطمینان کامل داریم.

آیا محصولات شما از خدمات پس از فروش نیز برخوردارند؟
بله. کنتورهای گانه تولیدی شرکت ما علاوه بر اینکه دارای گارانتی هستند، تا 5 سال شامل وارانتی نیز می شوند. یعنی در صورت بروز مشکل و خلل در کارکرد کنتور، آن را تعویض می کنیم و مشتریان می توانند به جای کنتور معیوب کنتور سالم و جدیدی دریافت کنند.

قیمت محصولات شما در مقایسه با کنتورهایی که شرکت گاز ارائه می کند، چقدر است؟
طبق آخرین استعلام، قیمت یک کنتور که شرکت گاز عرضه می کند، معادل 160 هزار تومان است. در حالی که ما این کنتورها را با مبلغ 60 الی 70 هزار تومان به فروش می رسانیم. بنابراین فرصت مناسبی برای انبوه سازان است تا با خرید این محصول هزینه تامین تجهیزات مورد نیاز در ساختمان های خود را به حداقل برسانند. برای مثال در یک مجتمع 100 واحدی انبوه ساز باید حدودا مبلغ 16 میلیون تومان برای خرید کنتور همه واحدها هزینه کند، در حالی که با خرید محصولات ما این مبلغ به 6 تا 7 میلیون تومان کاهش می یابد.

چرا محصولات شما در مقایسه با شرکت گاز ارزانتر است؟
شرکت گاز مبلغی را بابت عرضه کنتور و باقی مبلغ را به ازای حق اشتراک دریافت می کند. انبوه سازان با خرید محصولات شرکت ما دیگر هزینه ای بابت حق اشتراک پرداخت نمی کنند. فقط کافی است که انبوه سازان یک کنتور مادر با سایز بزرگ در ورودی ساختمان یا مجتمع که آن را از شرکت گاز خریداری کرده اند، قرار دهند که با همان کنتور مادر برای تمامی واحدها قبض صادر کنند. بنابراین علاوه بر اینکه توجیه اقتصادی بسیاری برای
انبوه سازان به همراه دارد، منجر به تبلیغ شرکت انبوه سازی نیز
می شود. چون روی قبض های گاز که پرینت گرفته می شود، برند شرکت
انبوه سازی درج شده است.

لطفا اطلاعاتی هم درباره نرم افزار این کنتورها ارائه کنید.
فرمول خاصی در این نرم افزار گنجانده شده است. در ابتدا مدیر ساختمان باید میزان مصرف و بهای گاز مصرفی را از روی کنتور مادر که در  ورودی ساختمان قرار دارد، قرائت و در نرم افزار وارد کند. سپس عدد هر کنتوری را نیز از روی کنتور مربوط قرائت و آن را به عنوان ورودی وارد می کند. درنهایت این نرم افزار بهای گاز مصرفی  هر واحد مسکونی را به عنوان خروجی به مدیر ساختمان اعلام
می کند که قابل پرینت است. مدیر ساختمان می تواند این قبض ها را پرینت بگیرد و در اختیار ساکنان قرار دهد. البته قرائت این ارقام و بهای گاز مصرفی هر واحد کار دشواری نیست و مدیر ساختمان به راحتی می تواند آن را انجام دهد.

آیا در سطح کشور نمایندگی دارید؟
چون کار خود را به تازگی شروع کرده ایم، هنوز نمایندگی نداریم. از طرفی، ارائه محصولات از طرف شرکت تتیس نیز حتی بدون وجود نمایندگی به شهرهای مختلف امکان پذیر است و این شرکت آمادگی دارد که در اسرع وقت تعداد کنتور مورد نیاز انبوه سازان را به شهرداری مختلف ارسال کند و در محل موردنظر به آنها تحویل دهد. البته در صورت استقبال پیمانکاران و سازندگان از این کنتورها، به منظور سرویس رسانی بهتر درصدد ایجاد چندین نمایندگی در شهرهای بزرگ بر می آییم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید