• کنتور گاز خانگی

  • کنتور گاز صنعتی

  • کنتور گاز هوشمند

کنتور های گاز خانگی و صنعتی

کنتور های گاز را می توان به صورت کلی به دو دسته بر اساس کاربرد آنها تقسیم کرد. اما از نظر متد اندازه گیری بیشتر این کنتور ها یا به صورت دیافراگمی هستند یا به صورت توربینی، معمول است که در کنتور های گاز خانگی از نوع دیافراگمی استفاده شود که کمترین میزان نیاز به کالیبره کردن و در عوض دقت اندازه گیری متوسطی را دارد. اما در نوع صنعتی و به دلیل نیاز به فرمان پذیری و یا تغییرات زیاد فشار سیال از نوع توربینی استفاده شود. کنتور های گاز توربینی همچنین ممکن است برای گازهایی به جز گاز شهری مانند نیتروژن و هیدروژن استفاده شوند که به نظر می رسد به شکل یک فلومتر مطرح شوند مناسب تر است.

قیمت کنتور های گاز

خوب این محصول نیز مانند بسیاری از محصولات دیگر صنعتی در قیمت ها و از برند های مختلف وجود دارد که به نظر می رسد تفکیک آنها به شکل یک لیست ریز کار معقولانه ای نباشد. اما باید گفت به دلیل کیفیت مناسب و استاندارد های بالای تولید کنندگان ایرانی مانند گاز سوزان و آتش کار و گداخ کار نیازی به استفاده از کنتور های خارجی نباشد. البته یک فاکتور مهم در تعیین قیمت کنتور سایز مخزن است که موجب کاهش افت فشار و اندازه گیری صحیح در مجتمع ها می شود.

رگلاتور گاز

برای نصب یک کنتور باید از این دستگاه به صورت یک کنترلر فشار و همین طور یک وسیله ایمنی استفاده کرد. با کلیک بر روی رگلاتور می توانید به صفحه مربوط به این کالا بروید